Novinka

AntiCovid19 Rozprašovač 6 x 750ml

  • 1 z 2

Anti-COVID je dezinfekční přípravek vyráběný podle specifikací WHO (Světová zdravotnická organizace), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19!

  • 899 Kč 60 Kč –7 %
  • Vyprodáno
839 Kč
Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 6 měsíců
 

Anti-COVID je dezinfekční přípravek vyráběný podle specifikací WHO (Světová zdravotnická organizace), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19!

Základní charakteristika: Dezinfekční přípravek, dezinfekce rukou. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.).

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

 

Při odběru 50 a více kusů nás kontaktujte pro kalkulaci individuální ceny. 

Enaspol a. s. je tradiční českou chemickou společností, která je předním evropským výrobcem povrchově aktivních látek (tenzidů) a pomocných přípravků pro různá průmyslová odvětví. Společnost funguje jako rodinný podnik střední velikosti. Sídlo i výroba se nachází v blízkosti obce Velvěty v severních Čechách, na půli cesty mezi Prahou a saskou metropolí Drážďany.
 
Se svou výhodnou polohou v srdci Evropy, více než 45 letou zkušeností v oblasti výroby a výzkumu a stále více se specializujícími odvětvími odbytu svých výrobků má firma ideální předpoklady k vývozu do všech koutů Evropy. V současné době Enaspol aktivně dodává do více než tří desítek zemí v Evropě a Asii.
 
Stále se rozšiřující výrobní portfolio zahrnuje pestrou škálu chemických výrobků a specialit určených do odvětví pracích, mycích a čisticích prostředků, produktů osobní hygieny, stavebního průmyslu a dalších úzce specializovaných průmyslových odvětví jako jsou emulzní polymerace, zemědělství, textilní průmysl aj.
 
Poloha Enaspolu v průmyslovém regionu severních Čech, blízkost dalších chemických výrob, výzkumných i vzdělávacích pracovišť a stále se rozšiřující tým vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti výroby a výzkumu, jsou hlavními předpoklady a garanty výrobků s vysokou přidanou hodnotou a prvotřídní kvalitou.